Váš spolehlivý partner
                             pro audit a daně

O nás


Společnost AUDIT DANĚ CZ s. r. o. působí v oboru od roku 2008. Společnost založila auditorka Ing. Jana Moučková, která složila auditorské zkoušky již v roce 1999. Po celou dobu našeho fungování se věnujeme pouze auditu. Získali jsme mnoho zkušeností a víme jak na to. Tím že Vám pomůžeme získat jistotu správných informací, přispějeme k dosažení Vašich cílů. Ověříme, že vaše finanční výkazy jsou z hlediska účinné legislativy v pořádku.

KariéraJste pečlivý, baví Vás čísla a chcete se rozvíjet v ekonomice a účetnictví? Pak Vás rádi přivítáme v našem kolektivu na pozici asistenta auditora. Uplatníte Vaše dovednosti a naučíte se mnoho nového. Součástí náplně práce je spolupráce při kontrole účetních dokladů a výpomoc managerovi při finančních auditech.

Proč spolupracovat právě s námi?Náš tým je stabilní a zkušený
Nebudeme se u Vás střídat, preferujeme stabilní tým. Náš úspěch je založen zejména na dlouhodobých vztazích s klienty. Naši pracovníci jsou zkušení ve všech oblastech služeb, které poskytujeme. Mlčenlivost o zjištěných skutečnostech a nezávislost auditora je pro nás samozřejmostí.
Udržujeme rozumné ceny
Za profesionální odborné služby budete platit ceny odpovídající poměrům na českém trhu. Jsme rychlí a flexibilní, proto nebudete platit více než je nutné.
Neustále se vzděláváme
Pravidelnou účastí na seminářích soustavně prohlubujeme naši odbornou kvalifikaci a přehled o aktuálním vývoji a změnách v oboru auditorské činnosti i v oborech souvisejících.
Budeme Vás informovat a poradíme Vám
Je pro nás samozřejmostí Vám poradit či poskytnout nové informace, které se Vás týkají. Pravidelně sledujeme aktualizace legislativy, jelikož víme, že v dnešní uspěchané době je těžké se v novelách zákona vyznat. Proto jsme zde my, abychom Vás informovali o všech novinkách.


Auditorské pojištěníDle zákona máme uzavřené pojištění odpovědnosti za škodu vzniklou jinému v souvislosti s činností auditora, auditorské společnosti při poskytování auditorských služeb.

Získané certifikátyV oblasti auditu naši pracovníci získali certifikáty z následujících vzdělávacích programů:

Komora auditorů ČR Přechod na uplatňování IFRS z hlediska českých podniků
Komora auditorů ČR Mezinárodní auditorské standardy
Komora auditorů ČR Audit projektů financovaných z prostředků fondů EU
Komora auditorů ČR Nový zákon o auditorech a související změny ve vnitřních předpisech
Komora auditorů ČR Auditorské techniky při ověřování čerpání prostředků z fondů EU


Odborné praxe pro mladé do 30 let v Praze
V období od 1.12.2013 do 30.11.2016 bylo prostřednictvím Úřadu práce České republiky, krajské pobočky pro hl. město Prahu v rámci projektu podpořeno 4 pracovní místa na SÚPM za 23.450 Kč, z toho výše příspěvku z Evropského sociálního fondu činila 85%, tj. 19.932,50 Kč a ze státního rozpočtu České republiky činila 15%, tj. 3.517,50 Kč.

Letak publicita1
Letak publicita2
Letak publicita3
Letak publicita4

Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy. Neváhejte nám kdykoliv zavolat


Audit - oprávnění

Společnost AUDIT DANĚ CZ získala auditorské oprávnění č. 489. Jejím jednatelem je auditorka Ing. Jana Moučková s auditorským oprávněním č. 1814, která poskytuje auditorské služby od roku 1999.

KAČR „Člen výboru KAČR pro malé a střední podnikání“.

Všechny certifikáty


Pomáháme

Poradenská linka Poradenská linkaEU 
 Volejte: 222 013 255
Pište: info@auditdane.cz

Auditorské služby


Audit účetní uzávěrky
Audit neziskových organizací
Audit projektů z EU
Prověrka účetní závěrky

O společnosti


O nás
Reference
Kontakty

AUDIT DANĚ CZ s.r.o.
© 2013
Blanická 1008/28
Praha 2, 120 00